درباره ما

 

فروشگاه اینترنتی پادین کالا: راه حلی برای خرید آسان

 امروزه همه ما با اینترنت ارتباط نزدیکی داریم و استفاده های بسیاری از آن می کنیم و می توان به جرات گفت که بیشترین   استفاده از اینترنت،خرید به صورت آنلاین است که با توسعه شهرها و آگاهی مردم نسبت به انتخاب  محصول،عامه مردم به این   رو  آمدند که از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند .دیگر کمتر کسی بدون تحقیق  و بررسی اقدام به خرید میکند  .از طرفی برای خرید اولین فکری که در ذهن ما می آید دستیابی به بهترین قیمت است و دومین فکر اعتماد از پرداخت   هزینه برای کالای انتخاب ما می باشد و در آخر برای دستیابی به کالای خود،زمان بسیار حائز اهمیت است .

برای اعتماد و اطمینان شما و اجرایی کردن تعهدات خود و همچنین رعایت حقوق شما مصرف کننده عزیز، با نماد اعتماد   الکترونیکی کنار شما آمده ایم .

تاریخچه پادین کالا

 تا کوت،فاصله ای نیست!
یکی از آثار باستانی منطقه باغ شهر مهریز یزد، قلعه مهر پادین است. این قلعه که احتمالا از آن به عنوان سکونتگاه موقت   استفاده می شده باچشم اندازی زیبا در میان کشتزارها، باغ های میوه و زمین های زراعی قرار گرفته و تمام شهر را همچون   نگهبانی هوشیار تحت مراقبت خود داشته است. برخی پژوهشگران بنای مهریز کهن را به «مهرنگار» دختر خسرو یکم (خسرو   انوشیروان) نسبت می دهند. بط.ر مثال کتاب تاریخ یزد در این باره نوشته است: «پس از فوت شاه قباد، انوشیروان بر تخت   پادشاهی نشست او از دختر خاقان ترک دو فرزند پسر و دختر داشت که دخترش را مهرنگار نامید و یزد را به او بخشید مهرنگار   در یزد عمارت های بسیاری ساخت و در نزدیکی شهر دهی معتبر بنا کرد و آن را «مهرگرد» نامید که اکنون به آن «مهریجرد»   می گویند. مهرنگار در مهرگرد قناتی به نام «مهر پادین» بنیان کرد و در آنجا محله ای باشکوه به نام مهر آباد ساخت. اگر تاریخ   احداث بنای قلعه مهر پادین را مربوط به دوران ساسانی بدانیم، ناگزیر باید بپذیریم بارها در زمان های پس از ساسانیان مرمت   و  بازسازی شده است.

درباره قدمت و دوره ساخت قلعه مهر پادین دو نظریه متغاوت مطرح است برخی بر این گمان هستند که این قلعه متعلق به   دوران صفوی است و گروه دیگری بنای قلعه را مربوط به دوران حکومت آل مظفر در قرن هشتم هجری قمری و همزمان با   ساخت مجموعه شهری مهر پادین می دانند. روایتی نیز بعنوان تاریخ شفاهی و بومی ساخت قلعه در میان ساکنان قدیمی   محل به این مضمون رواج دارد که پس از حمله مغولان به منطقه مهریجرد و کشته شدن ساکنان آن تنها یک کودک زنده می   ماند که سربازان مغول از کشتن او صرف نظر کرده و او را به اهالی قریه سر یزد در نزدیکی مهریجرد می سپارند و این کودک   پس از طی سالهای کودکی به قصبه خود بازگشته و برای جلوگیری از تکرار واقعه مذکور، قلعه ای عظیم با برج و باروی بلند و   خندقی عمیق می سازد. قلعه ای خشتی و با شکوه که تا همین دهه های اخیر، فعال و مسکونی بوده و هر کدام از اهالی   در  آن برای خود اتاقی داشتند و برای انبار کالا و نگهداری محصولات کشاورزی و آذوقه و دام از آن استفاده می کردند.
پادین کالا همواره در تلاش است با تولید و ارائه محتوای فنی،نیاز کاربران را جهت انتخاب و خریدی آسان برطرف کند
شركت دنياي مدرن آکام در سال ١٣٩٦ فعاليت خود را در حوزه فروشگاه هاي اينترنتي آغاز نمود و با همکاری نزدیک با وارد   کنندگان ،تولید کنندگان و توزیع کنندگان در ایران،تلاش می کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد .
پادین کالا با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با   تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.
فعاليت اين شركت به هيچ محصولي محدود نمي شود و با در نظر گرفتن درگاهي براي رسيدن كالا بدون واسطه ،در كمترين   زمان ممكن در صدد خريدي آسان برای مصرف کنندگان است .
مهمترين اهداف مديران اين شركت ،اعتماد و اطمینان مشتري از خريد با قيمت واقعي محصول مي باشد.

 لازم به ذکر است که دفتر مرکزی پادین کالا در تهران می باشد و در شهرستانهای اراک و قم ، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این سه شهر ارائه می گردد .