روش هاي ارسال كالا

پادین کالا مهمترین عامل رضایت مشتریان را زمان و روش های مطمین ارسال کالا میداند. برای ما بسیار حائز اهمیت است که کالاهای خریداری شده در کوتاهترین زمان و مطمین ترین روش ممکن به دست مشتریان عزیز برسد .

مراحل ارسال کالا :

تیم خدمات پادین کالا ، جهت هماهنگی لازم برای ارسال کالا با مشتریان تماس خواهند گرفت و در صورت بروز هر گونه مشکل از لحظه ارسال کالا تا زمان تحویل مشتری ، کارشناسان مربوطه آماده پاسخگویی هستند.

ارسال کالا در تهران و حومه :

هزینه ارسال کالا برای مشتریان عزیزی که در تهران و حومه سکونت دارند ،طبق تعرفه رسمی محاسبه میشود و به عهده خود مشتری میباشد . در صورت ثبت سفارش  توسط مشتری در روزهای هفته ( شنبه تا پنج شنبه) قبل از ساعت ۱۷ ، حداکثر زمان تحویل کالا به مشتریان بین ۱۲ الی ۲۴ ساعت میباشد.

ارسال کالا در شهرستان ها:

 روش های ارسال کالا به شهرستان ها 

  • ارسال توسط پست:   یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه های ارسال از طریق اداره پست جمهوری اسلامی میباشد ،که حداکثر تا ۲ روز کاری کالا را به دست مشتریان می رساند.
  • ارسال توسط باربری :  یکی از راه های مرسوم در کشور ، استفاده از باربری های معتبر میباشد که کارشناسان پادین کالا در صورت درخواست مشتریان از این روش برای ارسال استفاده خواهند کرد. در این روش حداکثر زمان تحویل کالا به مشتریان ، ۲ تا ۳ روز کاری میباشد.
  • ارسال توسط تیپاکس : تیپاکس یکی دیگر از دستگاه های اجرایی معتبر در امور حمل و نقل بین شهری در کشور میباشد.که پادین کالا برای ارسال با این ارگان همکاری دارد. در اکثر استان ها و شهرها شعبات تیپاکس وجود دارد و حداکثر زمان تحویل کالا ، ۲ روز کاری میباشد.

تذکر : لازم به ذکر است که زمان تحویل کالا از طریق همه روش های فوق متناسب با  شرایط آب و هوایی و وضعیت تردد بین شهری متغیر میباشد .

 

 

 

ا