ضمانت اصالت كالا

پادین کالا فقط با گارانتی اصلی

از آغاز کار پادین کالا ، در صدد برآمدیم که این برند را با برندهای معتبر به شما معرفی کنیم . در وب سایت فروشگاهی پادین کالا تمامی محصولات عرضه شده با گارانتی اصلی می باشند که تمامی ضوابط قانونی را رعایت می کنند و کلیه کالاها دارای هولوگرام و برچسب معتبر است که در آن هیچگونه دخل و تصرفی صورت نگرفته است.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که تمامی محصولات  که در این وب سایت عرضه می شود دارای دفتر مرکزی فروش در تهران می باشند و همچنین شروع گارانتی زمانی آغاز می شود که از محصول خریداری شده استفاده شود .

 

ضمانت اصالت کالا

با توجه به پیشرفت آگاهی در کشور به خصوص نسل جوان،همه ما می توانیم کالاهای بدون گارانتی را تشخیص بدهیم در اولین نگاه به کالا،سریال و هولوگرام بسیار حائز اهمیت است و در نگاه دوم کیفیت بسته بندی می باشد. اکثریت ما می دانیم که بعضی از محصولات زیر نظر مدیران آن برند در داخل کشور در حال تولید می باشد و همچنین بعضی محصولات زیر نظر نمایندگی آن برند،تحت نظر وزارت صنعت،معدن و تجارت به کشور ما ارسال می شود .

در وب سایت پادین کالا تمامی محصولات با گارانتی اصلی عرضه می شود که پادین کالا تمامی آنها را توسط نمایندگان رسمی آن برند که در ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوزهای لازم،از مبادی قانونی وارد کشور شده اند را ارائه می دهد.

پادین کالا فقط کالای اصلی را در وب سایت به فروش می رساند و تمامی محصولات موجود را تضمین می کند