ضمانت بازگشت كالا

پادین کالا ، برای رضایت هر چه بیشتر شما مصرف کننده عزیز ، امکان بازگشت ۷ روزه کالا را در صورت هر گونه ایراد فیزیکی و سخت افزارب به وجود آورده است .

شرایط استفاده از ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا :

کالای خریداری شده از پادین کالا ، اگر ایراد فیزیکی و سخت افزاری داشته باشد ، تا ۷ روز امکان بازگشت کالا ، ممکن خواهد بود و در صورت پایان یافتن ۷ روز کاری این شرایط به صورت خودکار از بین خواهد رفت.

لازم به ذکر است ، جعبه و لوازم جانبی کالا باید تا پایان ۷ روز کاری بصورت سالم و بدون هیچ آسیبی توسط مصرف کننده محترم نگهداری شود. (در صورت هر گونه سهل انگاری در نگهداری کالا و جعبه

، کالای مورد نظر مشمول ضمانت بازگشت کالا نخواهد شد)

روش های بازگشت کالا

مراحل استفاده از قانون ضمانت بازگشت کالا:

  1.  ابتدا با  امور مشتریان پادین کالا، دفتر تهران (۳۳۵۶۶۶۱۰ -۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.
  2.  از ارسال کالا بدون هماهنگی و بدون دریافت کد پذیرش جددا خودداری نمایید.

تذکر: به محض آگاهی از هر گونه ایراد فیزیکی و سخت افزاری کالا تمامی اطلاعات شخصی خود را پاک کنید.

پرداخت هزینه بازگشت کالا :

هزینه بازگشت کالا  در صورت تشخیص کارشناسان  از زمان تحویل ، بر عهده پادین کالا میباشد ، اما در صورت سهل انگاری مصرف کننده در نگهداری ، بر عهده مشتری میباشد.

رسیدگی به کالاهای مرجوع شده :

کالاهایی که به پادین کالا ارسال می شود ، بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری بررسی خواهد شد. کارشناس مربوطه در این بازه زمانی با مشتری تماس گرفته و پیگیری لازم را انجام خواهند داد.

نهایتا  بعد از بررسی مشکل مورد نظر  ، طبق تشخیص کارشناسان مبنی بر قابل حل بودن یا نبودن ایراد ، مشکل کالا توسط تیم فنی رفع خواهد شد و یا کالای جایگزین برای مشتری ارسال خواهد شد.

امور مشتریان :۳۳۵۶۶۶۱۰- (۰۲۱)

 

 

ا